Pucanje kondoma i plodna vodica

Tiski222

Postovani, pretrazila sam sva pitanja na ovu temu, ali moje se malo razlikuje. Menstruaciju sam imala 18.5. I ciklus mi je redovan, dobijam na 28 dana, i menst mi traje oko 4 dana tako nesto, posle ide ciscenje, sekret i to. 25.5. Sam imala odnose sa deckom, pukao nam je kondom i to smo tek videli kad je izvadio da zavrsi. Kaze da nije u mene ali je panikaka svakako tu. Odnos je trajao jako kratko par minuta. A danas je delic kondoma (vrh komdoma ako sam dobro videla) izasao iz mene. Pa sad strahujem od plodne vodice jer je kondom pukao, i od toga sto je ostao u meni, jer ako se njegova vodica zalepila za kondom a kondom ostao u meni.. Strah me. Ja bih trebalo da sam u neplodnim danima po mojoj racunici, prvi put sam u ovakvoj situaciji i nzm sga da radim. Da li da popijem pilulu, i koja je mogucnost trudnoce? LP

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji mogućnost trudnoće budući da nije došlo do ejakulacije u rodnicu. Prema navedenim datumima odnos je bio u vrijeme neplodnih dana. Nema potrebe za .postkoitalnom kontracepcijom.

Tiski222

A da je doslo do ejakuacije u rodnicu a meni nisu plodni dani? Kakve su tad mogucnosti za trudnocu? Gore sam navela datume pa vi bolje znate jesu li bas 100 posto neplodni dani. Hvala unapred

Ivo Balenović, dr. med.

Odnos je bio u vrijeme neplodnih dana.