Smedi iscjedak

Ines53

Poštovani,
Obično imam redovnu menstruaciju koja traje 5-6 dana s tim da dobijem menstruaciju nakon 26 dana od posljednje menst. Zadnju menst koju sam dobila bila je 12.7 trajala je do 18.7. S dečkom sam imala prvi spolni odnos ikako 21.7 sa zastitom. Simptome menst sam dobila 1.8. Drugi spolni odnos imala sam 3.8 tri dana prije iduce menstr i tada smo koristili zastitu. Prije 4 dana krenuo mi je svijetlo smedi iscjedak. Napravila sam 3 testa za trudnocu. Dva testa sam napravila 9.8 u razmaku 2 sata. I oba su negativna. Iduci test sam napravila 11.8 u jutarnjim satima sa prvim mlazom urina. I on se pokazo negativnim. Zanima me Vas savjet.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji mogućnost trudnoće, a to su pokazali i testovi.