sto se dogodi nakon upor.geonist

ZELJKA

Postovani,
upotrijebila sam geonistin sest vaginaleta za sest dana prije menzisa
Napominjem da sam imala vodene ciste na jajniku koje su mi nakon uporabe antibiotika koje sam pila pucale.Imam i bolove u preponama.
Ovaj puta curila je tekucina svijetlo roza do tamnije.Mislila sam da je to menzis.Nakon nekoliko dana upotrijebila sam Canesten i poslije dvije tablete javilo se pravo krvarenje.Nemam ni jedan CIN.Mozete li objasniti sta se dogadjalo i dati svoju preporuku

prof. dr. Josip Djelmiš

Draga Željka,
s antibioticima i Geonistin vagtbl ste liječili upalu rodnice, a ne ciste jajnika. Nakon pregleda kod ginekologa dobit će te objašnjenja za svoje tegobe.