Test na trudnoću?

nika94

Poštovani,
Imam prilično neredovite cikluse, otprilike 24-27 dana(najčešće 26.-dan), zadnja mjesečnica mi je bila 1.9.2019., iduća bi bila negdje oko 27.ili 28.9...kako ja "planiram"..u zadnjih par dana sam imala dva odnosa u kojima je dečko ejakulirao u mene i zanima me kada najranije mogu napraviti test ?

Hvala unaprijed

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, uradite test ukoliko izostane menstruacija. Testom se može detektirati trudnoća nakon implantacije zametka. Implantacija se događa 10 ak dana nakon oplodnje.