tretman

Suzana

Postovana dr.Kupesic,

na posljednjem pregledu ustanovljena je eritroplakija i uradjen Papa test. Ginekolog je rekao da ako je nalaz uredan eritroplakiju ce tretirati Albothyl sol. jedanput. Papa nalaz je u redu, ali vjerovatno je zaboravio za tretman, a ja ga nisam potsjetila, pa zelim pitati dali mogu uzeti Albothil vaginalete?

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
S obzirom na nalaz ranice na grliću maternice možete dogovoriti s liječnikom primjenu Albothyl vaginaleta ili otopine. Preporučam ponoviti Papa nalaz nakon završenog liječenja.