Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11741 | Broj poruka: 84623

anonymous

Ivo Balenović, dr. med.

Dom zdravlja KZŽ
Krapina, Mirka Crkvenca 1


Trnci


Morate biti prijavljeni kako bi imali pristup forumu. Prijaviti se možete na sljedeći način: ovdje

Autor Poruka

Artep98

28.05.2022. 22:30

Poštovani,
koristim rosanne kontracepciju 7 mjeseci. Naime, prije dva tjedna počeli su mi se povremeno javljati trnci u leđima.., nisam tome toliko pridodavala pažnju dok mi nije počela trnit i desna noga i lijeva ruka. Postoji li mogućnost da je navedeno nuspojava uzimanja kontracepcije?

Ivo Balenović, dr. med.

31.05.2022. 14:40

Poštovana, savjetujem pregled neurologa.

Artep98

01.06.2022. 08:05

Hvala na odgovoru. A mislite li da bi navedeno mogla biti posljedica (tezeg) fizickoga rada nakon duzeg vremena neaktivnosti?