Plodni dani

Aqvaviva666

Postovani,
Ako mi je zadnji ciklus bio 19-og u mesecu,a imala sam dva nezasticena odnosa 26-og tog meseca, da li sam mogla ostati u drugom stanju? On nijedanput nije ejakulirao u mene, ali mene brine ostatak spermatozoida izmedju ta dva odnosa, a mi smo mozda 15-ak minuta napravili pauzu izmedju njih.
Unapred hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema svemu navedenom mogućnost trudnoće je samo teoretska.

Marina05

Pozz zanima me prva menstruacija mi je bila 1.4 zavrsila 15.4 jer mi je bila kasnila pa je dugo trajala e sada mene zanima kad je bila zavrsila imala sam odnos nezaštićeni i bili su plodni dani dal je moguće da je u pitanju trudnoca i ako je moguca trudnoca kada mogu provjerit s testom

Aqvaviva666

Doktorka, nisam bila u pravu u vezi datuma.
Ovi nezasticeni odnosi su se desili 31-og,tad mi jesu bili plodni dani. Ali opet ponavljam nije ejakulirao u mene nijednom, I imali smo oralni sex pre pocetka drugog odnosa. E, sad, ponovo isto pitanje za vas... Postoje li sanse za trudnocu uz sve navedeno?
Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Marina, test možete uraditi deset i više dana nakon odnosa.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Aquaviva, šanse su samo teoretske.