TRUDNOĆA?

sluzbeno

Poštovani, 5. dan ciklusa imala sam odnos sa momkom. Ciklusi su mi 21-28 dana. Koristio je kondom i nije ejakulirao. Taj odnos je trajao možda oko tri minuta, prekinuli smo jer me je bolelo. Kao što sam napisala koristio je kondom, ali prilikom stavljanja na početku samo je na vrh penisa bio okrenuo naopačke, ali onda je stavio kondom kako treba.
Posle tog odnosa je prošlo 13 dana. Ja juče i danas osećam neke mučnine.
Uplašena sam! Da li je moguće da je došlo do trudnoće? Znam da nije bilo ejakulacije...
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.