Trudnoca

kaca726

Postovani doktore, imam jos jednu nedoumicu s obzirom da su mi plodni dani, citala sam dosta o presemenoj tecnosti, pa me zanima da li je trudnoca moguca ukoliko je odnos bio nezasticen ali nije doslo do ejakulacije, vec se zavrsilo oralnim zadovoljavanjem?
To se desilo sinoc 22.05.
Poslednja menstruacija : 06.04, 08.05

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nije došlo do ejakulacije trudnoća nije moguća.

kaca726

Postovani, odnos je povremeno bio bez zastite, ali sama zavesnica je bila oralnim putem.
Poslednji "pravio odnos" sa svrsavanjem u kondom bio je 18.05.

Ivo Balenović, dr. med.

Bez ejakulacije u rodnicu, ne može doći do trudnoće.

kaca726

Hvala puno na brzom odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Nema na čemu.