Trudnoća bez penetracije

Milkamiri

Zdravo,
imam 19 godina i nevina sam, nikad nisam imala spolni odnos.
Imam dugogodišnjeg dečka i imali smo peting, ja sam njega dodirivala i on mene.Menstruaciju imam redovnu, zadnju sam imala sada 15.7, trajala je 3 dana, 3. dan je bio sa manje krvarenja a imala sam bol u ledjima i jake grčeve u donjem stomaku, krv je bila crvena i. tamno crvena i ponekad tamno smedja, bilo je srednje jačine krvarenje.
Kad sam dodirivala dečka došlo je naravno do eakulacije ali samo na moje ruke i na njegov stomak i nije dodirivao rukama.(ovulaciju sam imala 1., 2.7 a taj peting je bio 6., 7. i 8.). Strah me je da nije slučajno došao u dodir i prstima unjeo u mene, jer poslije menstruacije imam jake bolove u leđima i donjem stomaku i podrigujem često. Da li je moguća trudnoća?

Ivo Balenović, dr. med.

Prema onome što ste naveli trudnoća nije moguća.