Miom

Vukelic23

Postovani, na magnetnom nalazu pise da imam subserozni miom 11x5 mm.
Prije par mjeseci sam bila kod ginekologa na pregledalu i nalazi su bili uredni i nije mi rekla da tada postoji taj miom. Vec 4 mjeseca pijem Yaz.da li trebam ga preatati piti?
Narucila sam se ponovo kod doktora, pa da lo trebam se zabrinuti?

Hvala puno

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je toliko mali miom da ne može izazvati nikakve smetnje. Slobodno nastavite s kontraceptivima.