trudnoca da ili ne

marijamario

Doktore odnos sam imala 20.februara i 28 februara,menstruaciju sam trebala dobiti 10.marta vec sam pisala na toj temi o trudnoci,isla sam ginekologu 12,jer sam sumnjala na trudnocu neznam zasto al eto.i rekla mi je da imam zadebljanje materice da moze da znaci trudnocu a i nemora mozda treba doci tetka iz crvenke,i da imam upalu lijevog jajnika i da ako je doslo do iceg nevjeruje da ce trudnoca uspjeti,ja sam sutra uradila jos dva testa i bila su pozitivna nakon 5 do 10 min lijepo vidljive crtice,sad opet trebam u utorak kod nje na utvrdjivanje ponovo moze li biti da ti testovi daju lazan rezultat,vjerujte da se bojim odgovora jer bas zelim trudnocu,iako nije bila planirana ali u braku sam i kada smo vidjeli testove bas zelimo bebu,imamo sina od 4 godine.Hvala unapred

Dejan Šakoronja, dr. med.

Poštovana radi se o trudnoći. Kad ste bili na pregledu, tada se trudnoća nije mogla ultrazvučno vidjeti.
Ako vaša liječnika sumnja na upalu jajnika, svakako savjetujem u obradi i cervikalne briseve.