Trudnoća i bakterija

tea_0507

Poštovani, trudna sam 6 tjedana,

U međuvremenu je suprug obavio bakteriološki pregled ejakulata utvrđeno mu je - Proteus mirabilis 103 CFU/ml. Isti taj mjesec sma ostala trudna, pa me sad zanima dali to može utjecati na plod, odnosno na trudnoću?

Lp,

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to neće imati nikakvog utjecaja na trudnoću i plod.

Beogradjanka

Postovani doktore,
Radila sam briseve pre porodjaja
Prvi put eserihija, nakon toga kontrolni bris i dalje tu eserihija, opet antibiotici i sada i dalje imam nesto, ali pise citrobacter spp
Da li je ovo nesto opasno i da li bih smela vaginalni porodjaj?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to nije kontraindikacija za vaginalni porod.