Probadanje u dojkama i dojenje

Andreag

Postovani,
Dojim vec 2 godine, i prije nekoliko dana sam pocela osjecati bol u dojkama. Kao nekakvo probadanje, nelagoda, koja se javlja relativno cesto, neovisno o hranjenju. Na bradavicama nisam primjetila nista cudno, osim sto mi je jedna nesto bolnija, al ne ova koja me vise boli i unutra. Od nekih promjena u zadnje vrijeme navela bi cjepivo mRna od Phizera prije 3 tjedna, i gljivicnu upalu candidom, prije 4 tjedna, i prije cca 4 dana (canesten oba puta onaj vece koncentracije) jer mi se cinilo da ipak treba jos jedna tura.
Dijete nema nikakvih promjena u ustima tako da sumnjam da su gljivice. Ukoliko bi to bio slucaj, i to samo meni na dojci, koja je terapija?
Trebam li obaviti neke pretrage?
Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, obzirom na smetnje koje ste naveli savjetujem da uradite uzv dojke.