Trudnoća ili ne

Tamara95

Poštovanje, uglavnomza vrijeme menstruacije, pokušala sam da imam sa dečkom analni seks bez ejakulacije. Posle menstruacije imali smo 2 x odnose sa zaštitom ( sa kondomom je bilo sve u redu) .. Međutim, 12 dana prije menstruacije, osjećam bol u grudima, krčanjem u crijevima , bol u stomaku, pokretanje crijeva.. Neredovni su mi ciklusi. Pa, sad nekako sam u panici, iako nije bilo ništa sa kondomom, da li su ovi simptomi trudnoće ili možda tipa prehlade?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema navedenom ne postoji nikakva mogućnost trudnoće. Moguće da je viroza u pitanju.