Trudnoca prije menstruacije?

Amra812

postovani, majka sam dvije curice,
Ciklus mi je izmedju 26-28 dana.
Menga mi je dosla 01.11
A 29.10 sam imala odnos muzem i nije siguran da li je uslo ista. Ako jest.mene zanima kolike su sanse za trudnocu?
Imala sam mengu do 06.11 ali ipak se pitam da li cu docekat sledecu mengu i da li mogu ostat ipak trudna.
Pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je menstruacija nastupila nakon odnosa, ne postoji nikakva mogućnost trudnoće.