u očekivanju...

Una

Poštovana dr. Kupešić!
Prvo bih Vam željela izraziti zahvalnost zbog svih Vaših odgovora koji nam puno pomažu te zaželjeti puno uspjeha u radu.
Nadam se skoroj trudnoći pa me zanima zašto se javljaju mučnine u trudnoći i da li se javljaju samo ujutro ili mogu i u neko drugo doba dana?
Puno hvala!

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Mučnine tijekom trudnoće mogu se javljati tijekom cijelog dana, iako većina pacijentica javlja najveći intenzitet tegoba upravo rano izjutra. Također se često navode smetnje u vidu "metalnog okusa", osjetljivosti na mirise, specifičnu hranu i sl