uplašena

andreja

imam 16 god i djevica sam. prije par dana pokušala sam upotrijebiti tampon no nisam ga mogla ugurati tako da ga ne osjetim kako i piše u uputama pa sam s prstom probala ući u rodnicu. prst je ušao no tada sam naišla na nešto okruglasto što me uplašilo jel ne znam što to treba biti. idem u medicinsku školu i dosta sam imformirana o samoj građi spolnih organa al ovo me doista uplašilo. znam da bih trebala otići ginekologu ali nadam se da ću dobiti odgovor od vas trebam li biti zabrinuta što se toga tiče?

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Andreja,
vjerojatno ste prstom napipali vrat maternice (cervix uterusa).