Uranjena Menstruacija

ivaa.naa93

Dobar dan, imam jedno pitanje, imala sam mengu 5.7 i menga mi normslni trajs 7 dana. Imala sam spolni odnos 18.7. Jucer sam dobila “mengu” ali mi nije krv kao obicno bila skroz crvens vec svijetla dosta i nije curilo kao obicno puno nego srednje bas, a danas skoro pa i ne. Vise ne izgledalo kao da je zadnji dan, i izgledala je kao smeda stara krv.
Pa me zanima vase misljenje. Lp

ivaa.naa93

Zaboravila sam reci, kad smo imali spolni odnos, bio je nezasticeni, dakle bilo je svrsavanje unutra

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, možda se radi o implantacijskom krvarenju. Uradite test na trudnoću.