vibracije u trudnoci

Tamara35

Postovani,znam da je pitanje malo pretjerano ali moram pitat.Trudna sam 18 tjedana,blizni.Sjedila sam jedno sat vremena blizu frizidera u kaficu koji je dok je radio,vibrirao na dijelu na kojem sam sjedila tj. osjetila sam rad frizidera .Moze li to nastetit bebama?Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to ne može naštetiti bebama.

Tamara35

Postovani,jos jedan upit.Sinoc nas je probudio udes ispred zgrade,bilo je grozno.Ja sam se 15 minuta tresla,srce mi je lupalo dok se nisam smirila.Cijela mi je noc protekla misleci jesam time mogla naskodit bebama,kod kojih sam mislim osjetila aktivnost cijelu noc.18 tjedana,blizni.Hvala

Tamara35

Postovani,jos jedan upit.Sinoc nas je probudio uzasan udes ispred zgrade.15 minuta sam se tresla,znojila od muke i srce mi je lupalo ko ludo.Cijelu noc sam bila pod tim utiskom,mislim da sam osjetila i bebe da se krecu.Jesam li im mogla naskodit?18 tjedana bliznicka trudnocka rizicnija.Hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Niste im mogli naškoditi. Ukoliko se povremeno uznemirite uzmite Normabel od 2 mg.