yasmin2

martina

oprostite na opetovanom pitanju,no zanima me da li je yasmin bolji od allesse-a i loestrina?ukoliko nije,a imala bih mogucnosti nabavke alesse-a u inozemstvu da li bi mi moj ginekolog bio voljan prepisati pilule kojih nema kod nas?sto mislite?hvala

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
S obzirom na performance Yasmin se čini vrlo prikladnim kontracepcijskim sredstvom za mlade djevojke, dok Allese čini se ima dobar učinak na pacijentice s policističnim izgledom jajnika. Ovisno o Vašoj indikaciji, a dogovorno s liječnikom možete se opredjeliti za korištenje jednog od ova dva preparata. Na žalost nisam upoznata s njihovim cijenama.