zabrinuta

Kristina

Poštovani, 6. prosinca sam dobila menstruaciju koja još uvijek traje (danas je 17.12.). Imam 28 godina, u braku sam 3 mjeseca. Dosadašnje su mi menstruacije dosta redovite (u prosjeku 28 do 32 dana) i traju 5-6 dana.
Možete li mi pomoći jer sam vrlo zabrinuta. Imam li razloga za zabrinutost.
Unaprijed zahvalna.

prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Kristina,
neuredno krvarenje vas treba brinuti i trebali bi ste se javiti svom ginekologu.