Zuto tijelo

Verica123

Poštovani dr sta znaci hemoragicno zuto tijelo..da li los kvalitet jajne ćelije.. da li nije pukao folikul..sta to znaci..i da li moze posle toga nalaza u sledećem ciklusu biti normalno zuto tijelo..
Takođe me zanima na koji način možemo poboljsati kvalitet jajnih celija..da li pomažu neki suplementi..hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nakon ovulacije dolazi do krvarenja u mjesto gdje se ona desila. Tada se stvara hemoragično tijelo koje prelazi u žuto. To je sve normalno i ne radi se ni o kakvom poremećaju.