Ablacija cervikalnog polipa

licimur

Poštovani,
koliko može trajati lagano krvarenje nakon ablacije polipa vrata maternice.? Zahvat je napravljen prije 3 dana, krvarenje još traje, bilo se smirilo i prešlo u smeđi iscjedak, a sada se pojačalo i svijetlocrvene je boje. Koliko je dana normalno da traje? Uskoro cu dobiti menstruaciju pa ako se do tada ne zaustavi necu moći ni znati do kada traje.
Hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, nema pravila o duljini trajanja krvarenja, ali do 5 dana smatra se uobičajenim.