Bol nakon seksa

rafaello

Postovani,
imam 22 godine i ovo mi je treci seksualni partner. Naime, tijekom prijasnjih odnosa sa prethodna dva partnera nisam skoro nikad imala bolove nakon. Sa novim partnerom, kada odnos krene, njegov penis dosta tesko ulazi a mene prvih nekoliko minuta to jako boli nakon cega bol prestane. Sljedeci dan pa i jos nekoliko dana nakon me uvijek bole stijenke oko ulaza u vaginu, kako na dodir tako i u onom trenutku kada sjednem na tvrdu povrsinu. Ne znam je li to mozda zbog nedovoljne vlaznosti ili bi moglo biti nesto drugo? Lijep pozdrav.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je zbog nedovoljne vlažnosti, ali moguće da se radi o upali. Savjetujem pregled ginekologa.