Bol u anusu tokom odnosa

Maree955

Postovani,

Pre neke 3 nedelje osetila sam bolove u donjem delu redja, repni deo.. isla sam kod fizijatra, dobila sam vezbe.. medjutim juce tokom odnosa, sam osetila bol u tom delu.. ostar probadajuci bol, na trenutak me paralise.. da li to moze biti od ledja ili je ipak neki ginekoloski problem u pitaju? Cak sam citala da postoji sansa za rak anusa, posto sam citala da je to simptom, pritom sam HPV pozitivna, na tip 52? Jako sam se uplasila, a kontrola mi je tek za mesec dana

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bol koju ste opisali najvjerojatnije je od kralježnice. Sigurno se ne radi o raku. Kod malignih oboljenja simptomi su drugačiji.