bol u jajniku nakon pobacaja

katarina

prije mjesec dana imala sam pobacaj u 21 tj.trudnoce,smrt fetusa usljed malformacije/higroma colli.nakon 10/tak dana pocinjem osjecati laganu neugodu kao i laganu bol u predjelu lijevog jajnika i u lijevoj strani leda.bila sam na pregledu transvaginalnim ultrazvukom i palpacijom i nalaz je uredan.danas mi je pet dan menstruacije a ja i dalje osjecam povremenu bol.molila bi vas ako bi mi mogli nekako pojasniti sta bi to moglo biti. hvala

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Katarina,
Česta komplikacija prekida trudnoće je upala sluznice maternice ali i jajovoda i jajnika.