Bol u ranoj trudnoci i temperatura

Alexa1986

Vec tj dana ako me i duze 37.5 37.7 38 i bol tupa z desne str i lijeve i oko pupka dns ujutro kad sam takla sa desne str ko da je upala jajnika me zabolilo i bole me leda bubrezi...nezzz

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, učinite urinokluturu, moguće da se radi o upali mokraćnih kanala.

Alexa1986

Imam uredan nalaz od prije tj dsna pa rekla moja doktorica da ne treba. Da li je opasno za bebu imat stalno temp 37.8

Alexa1986

Da li smeta djetetu temp 2 tj 37.7 37.8 i ako smo tuzni i sl.

Ivo Balenović, dr. med.

Temperatura nije opasna, ali treba pronaći uzrok.

Alexa1986

Sutra cu napravit vadenje krvi. Al mene vise muci sto sam tuzna jako zbog psihickog uznemiravanja i jer nam tu nikog svoga bracu sestre da me bodre mom dragom nezz je reko da mora razmislit o toj situaciji(trudnoci))pa ce mi onda rec dal mu smeta il sta i tako.

Ivo Balenović, dr. med.

Razgovarajte s njim otvoreno. Mislite prvenstveno na Vaše dijete a ne da li njemu to smeta.

Alexa1986

Ne mozete s njim pricat otvoreno. On uopce ne iskazuhe srecu nikakve osjecaje u vezi toga

Ivo Balenović, dr. med.

Sada mislite samo na Vaše dijete. Jednoga dana bit će mu krivo.

Mislav111

Postovani,

Moze li simptom rane trudnoce biti peckanje pri mokrenju ako je odnos bio prije 5,6 dana?

Ivo Balenović, dr. med.

Ne može. Vjerojatno se radi o urinarnoj infekciji.

2605petra

Poštovani, trudna sam 4 tj. Od samog početka imam cjelodnevne mučnine koje nisu bile popraćene povraćanjem. Zadnja dva dana imam problema sa stolicom. Budući da sam jučer jela špinat, i pila sok od aronije uz to što redovito uzimam prenatal tablete, moja stolica je bila nešto tamnije boje. Danas sam imala nekoliko takvih mekanijih stolica koje nisu popraćene nikakvim grčevima niti bolovima, ali nisu ni obilne, a u zadnjoj sam primjetila dosta sluzi, pa sam malo zabrinuta. Može li to biti zbog iritacije probavnog sustava većom količinom željeza, koje ni inače u obliku suplemenata nikada nisam baš podnosila u nikakvim oblicima, ili je riječ o nekom većem problemu.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, moguće da je to nuspojava terapije tabletama željeza, a moguće da je u pitanju enteroviroza. Ne može biti ništa opasno. Pokušajte par dana bez tableta. Tada će se vidjeti da li su one uzrokovale probleme.