Bolne grudi

Ramacotu

Postovani
Tacno 01.01 sam imala odnos (nezasticen)oko 3 u jutro.. nismo dovoljno pazili pa smo kupili tabletu za dan poslije.. Popila sam je 03.01. U 7 uvecer.. Menstruacija je stigla10.01 kao i inače, obilna i trajala je 5 dana kao i inace..
Od jutros me strasno bole grudi.. Sa strane kao pred menstruaciju.. Imam nelagodu u stomaku ali i rijedju stolicu. Ne znam dal je moguce da cu dobiti opet menstruaciju(zbog tablete dan poslije) .. Jel moguca trudnoca.. Ili je moguce nesto trece
Zadnjih par dana imam mnogo posla stresam se-dizem jako teške stvari..
Ako mozete ds mi date neki odg jer sam totalno zbunjena.
Hvala i lijep pozdrav

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je menstruacija nastupila nakon odnosa, sigurno se ne radi o trudnoći.

paccow

Postovani, cura i ja smo imali odnos 9.11. kada je njoj bila ovulacija, nismo koristili na pocetku te smo tek kasnije uzeli(kondom) i ejakulirao sam u kondom van nje, da li postoji mogucnost trudnoce, danas je trebala dobiti ali jos uvijek nije, a vec tjedan dana ima jako bolne grudi..Hvala...

Ivo Balenović, dr. med.

Prema onome što ste naveli, razlog kašnjenju ne bi trebala biti trudnoća. To možete provjeriti testom.

ketty3

Poštovani, imam 26 godina te unazad dva mjeseca imam problem s bolnošću lijeve dojke. Lijeva dojka mi je inače veća no prije 2 mjeseca sam primjetila kako me boli na dodir odnosno u sredini dojke osjećam tvrdoću. Napravljen je uzv kod kirurga u poliklinici i nalaz je bio uredan, kirurg nije primijetio nikakve upale, izrasline ni tvorbe osim što je spominjao da se uzv dosta teško vidi, navodno zbog hormona. Preporučio je ponovno uzv u 6 mj kojeg ću napraviti nakon menstruacije. Uplašena sam jer nisam dosad imala nikakve probleme a uzv je rađen svake godine. Nemam iscjedaka ni drugih simptoma. Neznam što bi to moglo biti zašto mi je u sredini dojke tako tvrdo, je li to masno tkivo ili prsna kost ili nešto treće. Desna dojka je manja i na njoj ne osjećam apsolutno ništa. Molim Vas mišljenje! Lp

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, budući da je uzv nalaz uredan nema razloga za brigu. Da se radi o patološkoj promjeni to bi se vidjelo. Potrebna je samo kontrola. Moguće da Vas bole interkostalni mišići, a bol se projicira u dojku. Interkostalni mišići mogu boljeti zbog lošeg držanja, ili problema s kralježnicom.