Bolovi donjem dijelu trbuha

Iamaja

Postovani!
Mjesecnica mi je zavrsila prije pet dana,i evo danas me lagano poceo boliti stomak u donjem dijelu i imam onako proziran do mlijecno bijeli iscjedak,jucer sam i vjezbala pa jel možda od toga, a spolni odnos nisam imala vec 3 tj.
Jel to od vjezbanja ili sto ce mi plodni dani za dan
Unaprijed vam hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda nije moguće reći što je uzrokovalo bolove. Moguće da je od vježbanja, moguće da je zbog ovulacije, a možda je u pitanju i upala mokraćnih puteva.

Dzejlana214

Pozz
Osjecala sam bolove na desnoj dojnjo strani stomaka.Radila sam uzv svih u unutrašnjih organa uključujući jajnike i maternicu i sve je ok.Radila sam nalaze(krv, urin)koji su takodjer bili ok da bi mi rekli da su vjerojatno ti problemi povezani sa kicmom pa da ponekad prenosi bol jer mi je trnula i desna strana.E sad mene zanima posto sam primjetila malu krvrzicu sasvim malu na desnoj preponi strah me da nije problem u tome.Kod ginekologa sam bila dva puta na uzv(jajnici maternica...)rekao je da je sve u najboljem redu valjda da mi ta kvrzica stvara neki problem da bi se to moglo ocitati jer je na samom vrhu prepone.Pored uzv i urednih nalaza imam li i dalje razloga za brigu??

Iamaja

Znaci trudnoca je isključena upotpunosti?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana Dzejlana, sitne kvržice u preponama su limfni čvorovi i oni se mogu napipati. Smetnje koje navodite najvjerojatnije potječu od kralježnice.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana lamaja, budući da je nakon odnosa nastupila menstruacija trudnoću možete isključiti.

Iamaja

Hvala Vam doktore na odgovoru,jos samo ovo.
Danas su ni poceli plodni dani,a s njima i nesto kao krvavi iscjedak,sad sam vec uplasena

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno se radi o ovulacijskom krvarenju. Nema razloga za brigu.