bolovi trbuha u pocetku trudnoce

violeta

Postovani doktore,

Posljednu menstruacija sam dobila 27-mog aprila. Sledecu menstruaciju nisam dobila, vec samo malo krvarenje u trajanju od 2 dana. Napravila sam dva testa trudnoce pre dva-tri dana i oba su bili pozitivni.
Molim vas da mi odgovorite dali je normalno da ja vec sada imam nagon za povracanje i to narocito tokom noci. Takoge imam i lagane bolove u donjem deo trbuha i trbuh mi je napet. Krvarenje nema, ali ima svetlo zuckasto belo pranje. Uz to sam i dosta malasana. Molim vas je li ovo normalno jer sam veoma uplasena! Imam 35 godina i ovo mi je prva trudnoca.
Unapred vam hvala.
Violeta

Doc.dr.sc. Sanja Kupešić

Poštovana,
Nadutost donjeg dijela trbuha tijekom rane trudnoće može se smatrati donekle normalnom, ali uvijek se treba isključiti patološko zbivanje tijekom rane trudnoće, što se nažalost, ne može putem Interneta, već samo kliničkim ginekološkim pregledom i ultrazvukom.