Bolovi u trudnoći

Mona2

Poštovani, trudna sam 17 tjedana.. tri dana u donjem dijelu trbuha osjetim zatezanje na 5-10 sekundi, donji dio trbuha postane napet i potom se opusti, ne osjetim bol vec neku nelagodnost, i tako nekih pet puta na dan, iako mi se cini da se to događa i češće ali u blažem obliku.. i na sredini ispod prsnog kosa osjetim nelakvu tupu bol.. dali he to sve razlog za zabrinutost?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, ukoliko nema krvarenja i/ili sukrvice vjerojatno nije ništa. Moguće da osjećate micanje ploda. Ipak, savjetujem da se javite na pregled.