Bolovi u trudnoći

Zabrinutatrudnica090

Poštovani doktore, u 18. Sam tjednu prve trudnoce, do sad sve uredno, osjećam povremeno lagane grčeve i bolove u donjem dijelu stomaka i osjećaj kao kad duže vozite bicikl pa vas boli “dolje” ne znam kako bi bolje objasnila, svi oko mene mi kažu da je to normalno jer se tijelo prilagođava trudnoći i razvija pa me zanima i vaše mišljenje, jel to normalno, idem na pregled idući tjedan i svakako ću spomenuti to i svom ginekologu, dalje primjetila sam da otkako sam trudna imam pojačan iscjedak, nema mirisa nit je drugačije boje samo ga je količinski vise, jel to normalno? Još jedno, ujutro me bude već zadnjih par dana jaki grčevi u mišićima nogu pa me zanima sto je najbolje uzeti za pomoc pri takvim bolovima? Oprostite na dužoj poruci i puno hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, sve što navodite je uobičajeno za trudnoću. Važno je da nema krvi/sukrvice. Slobodno možete uzeti magnezij.