Canesten

Volimtenajvisenasvijetu

Pozz...dali je opasno koristiti canesten kremu u trudnoci (29 tjedan trudnoce) hvala na odgovoru

Dejan Šakoronja, dr. med.

Nije. Možete ju koristiti.

Noemi123

Poštovani,
Trudna sam skoro 10tj., zbog svrbeža moj gin.mi je prepisao klotrimazol kremu koja mi nije pomogla. Nakon nje prepisao mi je klotrimazol vaginalne tablete za koje mi je preporučio da ih stavljam svaki drugi dan. Pročitala sam u uputama da nije preporučljivo koristiti ih u ranoj trudnoći na što mi je moj dr.rekao da slobodno koristim. Molim Vas za Vaše mišljenje jer sam u nedoumici a i u strahu.
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, slobodno možete koristiti vaginalete. Neće naškoditi trudnoći.