MJERE BEBE

maki779

Poštovani,

u 28 tjednu trudnoće mjere su bile sljedece:
KČS+ (poz), FD uredna, v.č. glava, BPD 67, AC 220, FL 50, tt-1100 g, Afi uredan, posteljica straga.

Tada je moj ginekolog posumnjao da bi moglo doci do zastoja u rastu pa smo radili pregled za tjedan dana,
znaci u 29 tjednu.

29.tjedan
KČS+ (poz), FD uredna, v.č. glava, BPD 70, AC 230, FL 54, tt-1200 g, Afi b.o., posteljica straga, b.o., RI AU 0,56, RI ACM 0,80.

Ginekolog je i dalje zabrinut da bi beba mogla biti premala, pa me zanima Vaše mišljenje.
Hvala Vam

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, mjere su unutar fizioloških odstupanja u granicama normale za dob.