carski rez

Ana

Molim Vas da mi odgovorite, koje je optimalno vrijeme za ponovnu trudnocu, ako je prva dovršena carskim rezom.
Hvala

prof. dr. Josip Djelmiš

Nakon carskog reza rana na maternici brzo zacijeli. Vjerojatno planirate dojiti svoje dijete najmanje 6 mjeseci, pa je malo vjerojatno da će te ostati trudni slijedećih 12 mjeseci od poroda, a to je dovoljno da se oporavi vaš organizam od prethodne trudnoće i poroda.

Srdačan pozdrav prof. dr. Josip Djelmiš