dojenje poslije operacije na dojci

ivančica

Imala sam dvije operacije na dojci '00 i '01, patološka dijagnoza "papilloma intraductale". Kontroliram se i sada je sve u redu, naime trudna sam 8 mj., a zadnja kontrola je bila u 6.mj. trudnoće. Zanima me da li postoji ikakav razlog zbog kojeg ja možda ne bih smjela dojiti??

prof. dr. Josip Djelmiš

S obzirom da se radilo o benignim promjenama na dojci, a sada je nalaz uredan nema razloga od odustajanja dojenja.

Srdačan pozdrav, prof. dr. Josip Djelmiš