Cilest

Leo

Postovani doktore!!

Moja djevojka pije te tablete vec skoro 8mj. Ovaj mjesec nije popila na vrijeme prvu nego tek drugi dan na vecer pa me zanima Kolka je mogucnost da se zatrudni? Inace ne koristimo kondome.

Hvala!

Doc dr. sc. S. Kupešić

Poštovani,
Ovakvo kašnjenje od jednog dana na samom početku uzimanja kontracepcijskih tableta ne bi smjelo izazvati neželjene komplikacije. Ukoliko se u budućnosti desi ovakva zabuna bio bi dobro popiti zaostalu tabletu u istom danu kada se pije redovita tableta (drugim riječima u jednom danu popiti dvije tablete).