Čudna menstruacija

cp128

Pozdrav! Pijem claxi već 2 godine, zadnje 2 menstruacije su mi bile nekako čudne, trajale su 4-5 dana kao i prethodne ali bile su smeđe boje, oskudnije i bilo je kao puno sluzi u isto smeđoj boji, barem se to meni činilo kao sluz. Imam li razloga brinuti se ili je to normalno? Unaprijed hvala!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je normalna pojava kod uzimanja kontraceptiva.

Viktorija29

Poštovani, inače imam obilne i jako bolne menstruacije, traju 6-7 dana, a ciklus mi traje 25-26 dana. Dečko i ja imamo nezaštićene odnose, u nadi da zatrudnim. Sad sam prije 3 dana dobila menstruaciju (na dan kad bi je i trebala dobiti), ako to uopće je menstruacija, jer je oskudna,(doslovno bi mogla imati dnevni uložak) smeđe je boje, jedino je na wc papiru crvene boje i skoro da me ništa ne boli. Postoji li mogućnost da se radi o lažnoj menstruaciji i da sam trudna?
Što savjetujete?
Hvala unaprijed!