Trudnoca i odnos

anamalie

Dobar dan,rodila sam 23.02.21.Bila sam ciscenja posteljica nije tila izic. Krvarenje ciscenje posli poroda nisan imala obilno. Menstruacija mi je dosla 01.04 i jos traje 9 dan mi je. U meduvremenu kako sam imala menzis imala sam odnos. Gin pregled jos nisam imala. Jel moguce da mi je odnos nastetia

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to krvarenje nije posljedica odnosa. Savjetujem pregled. Ukoliko dojite, hormonska ravnoteža još nije u potpunosti uspostavljena, što može imati za posljedicu neregularno krvarenje.

anamalie

Nedojin vise. Jeli moze bit jos sto uzrok

Ivo Balenović, dr. med.

Vjerojatno hormonska neravnoteža. Savjetujem pregled i analizu hormona.