Da li j moguća trudnoća?

Mariijjaaa

Postovani, naime djevojka i ja smo i sex sa zastitom, naime prije samog sexa smo pokušali bez zastite gdje sam ja samo ušao bez kondoma i to ne cijelom duzinom i izasao jedanput, te smo nastavili sex sa zastitom. Naravno ejakulirao sam u kondom i bacili smo ga i po završetku sexa sam obrisao svoj penis vlaznom maramicom. Nakon nekih sat vremena mozda manje smo samo radili petting (trljanje od njenu vaginu),bez zastite, te sam ejakulirao u maramicu.
Zanima me da li moja djevojka moze ostati trudna nakon opisane situacije?

Mariijjaaa

Pišem sa curinog account-a, u dodatnom razgovoru sa djevojkom rekla mi je da prilikom pettinga je osjetila da sam trljao po vrhu vagine da uopste nisam ulazio.
Lijep pozdrav, hvala unaprijed.

Mariijjaaa

Najviše nas brine da li je ostalo preejakulata, te da li se moze ostati trudan iako nije bilo ulazenja, vec samo trljanje po vrhu vagine.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, na taj način trudnoća nije moguća.

Mariijjaaa

Znaci da ne postoji nikakva mogućnost i da sam u toku pettinga ulazio 2-3 cm?

Ivo Balenović, dr. med.

Niti na taj način. Za oplodnju je potrebna količina ejakulata od oko 1 ml.

Mariijjaaa

Postovani javljam vam se opet,

Naime imali smo ponovo odnos sa zastitom nakon 8 dana i pri odnosu došlo je do vaginalnog iscjedka u kojem je bilo malo krvi. Naravno u toku odnosa je dolazilo do više vaginalnih isjedaka i nije bilo krvi sem tog jednog. Znaci i prije tog vaginalnog iscjedaka sa krvi bilo je vaginalnih isjedaka ali bez krvi te također i poslije tog vaginalnog iscjedaka sa krvi je također bilo vaginalnih iscjedaka ali nije bilo krvi uopce (Naravno govorim za trenutni odnos).

Zanima nas da li je to mozda neki "prednak" za trudnocu, ili uopste odakle ta krv?
Malo nas je prepala ta krv.

Lijep pozdrav i hvala na odgovoru.

Ivo Balenović, dr. med.

To nema veze s trudnoćom. Vjerojatno se radi o kontaktnom krvarenju kod odnosa.