Ginekologija i opstetricija


Da bi mogli slati poruke na forum trebate se prijaviti. Novi korisnici mogu se registrirati ovdje. Molimo vas da prije registracije pročitate Pravila za korištenje foruma.

Broj tema: 11777 | Broj poruka: 85227

Forum nije u funkciji!

No pregled objavljenih poruka Vam pruža veliki broj korisnih informacija iz navedenog područja.


Mogucnost trudnoce?


Autor Poruka

Anonimansam

23.07.2020. 15:35

Poštovani,
Naime, prije kojih mjesec dana na PRVI DAN OVULACIJE imala sam spolni odnos sa deckom. Koristili smo kondom i nakon sto je svrsio u kondom, kondom je ostao u meni te sam ga izvadila i nisam primjetila spermu nigdje, no nisam sigurna dali je neka kolicina sperme dosla do maternice. Ocekivana menstruacija je trebala nastupit prije 2 tjedna, no jos je nisam dobila i strah me. Molim za objasnjenje i pomoc. Hvala.
I prosli mjesec mi je tako kasnila menstruacija, takoder sam Vam pisala pa ste mi rekli da je to bilo zbog poremecaja hormona. Hvala na razumijevanju.

Ivo Balenović, dr. med.

23.07.2020. 17:05

Poštovana, ako menstruacija kasni dva tjedna prvo se mora isključiti trudnoća. Uradite test. Ako će test biti negativan, javite se liječniku radi terapije kojom će se potaknuti krvarenje.

Anonimansam

23.07.2020. 23:15

Postovani, po Vašem misljenju, dali sam trudna?
Hvala.

Ivo Balenović, dr. med.

24.07.2020. 10:35

Vjerojatno niste, ali ne mogu sigurno reći.