Da li je beba nisko?

Šišarka 11

Poštovani!
21+1sam..
I imam malu brigu koju ću riješiti nadam se 10.05 na redovnom pregledu, do tada želim da Vam se obratim jer zaista Vas odgovor ne samo meni već i ostalim koliko sam ispratila je zlata vrijedan.

Lupkanje i pulsiranje osjećam skroz nisko..
Ispod stomaka skoro na stidnoj kosti da tako kažem...
Da li je to u redu?
Zašto ne osjećam gore već samo tako nisko?
Postelja je na zadnjem zidu.Druga trudnoća.

Svakako na redovnom pregledu ću pitati ali u međuvremenu cijenim i Vas odgovor
Unapred hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, to je zbog toga što je beba okrenuta na zadak, pa su nožice kojima Vas udara nisko (tik iznad stidne kosti).