Da li je moguca trudnoca?

Djordje.98

Postovani, molim vas da mi odgovorite da li je moguca trudnoca u sljedecoj situaciji:
Sin mi se povjerio da je imao seksualni odnos sa djevojkom kojoj je to bio prvi put.
Zadnja menstruacija joj je bila 2.3.2019.godine a kaze da joj obicno naredna menstruqcija dolazi od 28 -30dana.
Seksualni odnos je bio 23. 3. 2019.godine. i to bez zastite ali i bez ejakuacije
Zadnju ejakulaciju je imao 22 3.znaci noc prije odnosa.
Da li postoji mogucnost zaceca u ovom slucaju ili je hormonski poremecaj?
Moje misljenje da su joj tada bili neplodni dani i da mogucnost stresa moze da uzrokuje kasnjenje menstruacije kao i hormonski poremecaj.
Svakako ce kupiti kucni test.
S obzirom da bih voljela da mi i Vi napisete svoje misljenje unaprijed Vam hvala.

S postovanjem

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnos je bio u vrijeme neplodnih dana, tako da je mogućnost trudnoće samo teoretska. Budući da nije bilo ejakulacije mislim da ne postoji niti teoretska mogućnost.

Vitalis

Poštovani,

Zadnja mjesečnica je bila 21.03., nezaštićeni odnosi su bili 30.03. i 09.04. Ciklusi mi traju 30 dana. Imala sam probadanje i grčeve u jajnicima i maternici, temperatura mi je stalno povišena oko 37,2. Malo me boli glava i groznica me trese. Ako sam trudna ovo bi mi bila 3 trudnoća, ali ne znam imam li šanse ostati trudna zbog datuma odnosa tj. da li je moguća trudnoća?

Unaprijed hvala na odgovoru!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, odnosi su bili u vrijeme neplodnih dana, ali ako je taj ciklus ovulacija nastupila ranije ili je kasnila trudnoća je moguća.

searanex

Postovanje, danas sam sa curom imao spolni odnos nakon oralne predigre, imali smo prvi sponli odnos naravno sa zastitom, ona je stigla do orgazma dok ja nisam te smo stali i kondom skinuli i bacili i ona ga je masturbacijom dovela do svrsavanja, obrisano odma sve maramicom i bacena maramica i oprane ruke, nakon toga jedno 2 sata opet smo napravili isto ali je iz vagiine stigao cudan zvuk i ispala je kapljica krvi, nadam se da nije do trudnoce makar mislimd a ni ne moze cim je zastita bila oba puta, do svrsavanja doslo samo prvi put al evo brinie nas ta kapljica krvi i u tom trenutku bol u trbuhu... I za dalje pitanje moze li doci do oplodnje ukoliko se odnos vrši s kondomom cijelo vrijeme alii ako se svrsi tek kada se izvadi nakon 10 minuta.
Hvala i pozdrav!

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovani, prema navedenom sigurno nije došlo do trudnoće. Kapljica krvi je moguća uslijed jačeg kontakta.