Uzv mjere

Staramama

Poštovani,

molim za pomoć. Vratila sam se uzv. Prema ciklusu trudnoća je 20+5
Mjere su BPD 4,95
Cereb 2,07
CM 0,47
AC 16,64
FL 3,8
EFW 451 g
Prema uzv sve mjere su veće odnosno odgovaraju većoj dobi osim tog CEREB pa me to brine. Sto je to i zašto je to manje?
Hvala na odgovoru

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, pitajte liječnika koji je radi uzv što je mislio pod cereb (cerebellum - mali mozak, cerebrum - veliki mozak?). No to nisu mjerljivi parametri.