da li je moguca trudnoca?

AmiiLa

Ovako..imam 16 god..i 3 Septembra ove god..sam imala prvi spolni odnos s deckom koristili smo kondom i nije pukao..menstruaciju sam trebala dobit 4 Septembra ali nisam i sutra ce bit vec 8 dana kako se trebala dobiti..nemam nikakve simptome trudnoce ali ipak se plasim.. da li je moguca trudnoca?

Dejan Šakoronja, dr. med.

Ako je to bio jedini odnos i bio je uz zaštitu onda se ne radi o trudnoći.

ivonalabud

Menstruacija mi kasni 7 dana... ja i momak upotrebaljavamo peting ispod gacica, nevina sam... ako se trljamo,to je preko robe... sperme nema, znam da je nemoguce da ostanem trudna... ali menstruacija mi kasni, i non stop mi se ide u wc

Dejan Šakoronja, dr. med.

Pa što ako vam menstruacija kasni! Stotine je uzroka kašnjenju menstruacija a da se ne radi o trudnoći. Čitajte malo forum i odgovore.

Enaluna

Postovani, imam neredovne menstruacije, do prije godinu ipo sam imala obilne menst i lijecila se od anemije, nakon toga se ciklus ustalio na godinu, da bi od 12og mjeseca opet se ppremetio, zasnju mens srednje oskudnu sam imala izmedu 25.12 i 1,2,3. 1 s prekidima, i od tada tri puta u tragovima 23.1, pa 11.3 i sada 11. I 12.4 prilikom mokrenja i slabo na ulosku, skoro pa i neprimjetno i na kratko smedi iscjedak koji je se pojavljivao i prije, te jucer ponovno
Malo roze krvi s tragovima crvenog na ulosku.. S tim da sam imala odnose 4.4. Nedugo nakon pocetka odnosa kondom skliznuo prilikom vadenja iz vagine i nismo vise. Nastavljali,,
Ja sam ppd velikim streaom od tada i danima kad sam ppcela neprekidno o tome misliti me je bolilo stomak, glava grcevi u stomaku, bolovi u rukama, nogama trnci, psihicki sam bila jako lose i bolovi u dojkama, nadutost,, proljev, nije mi bilo muka niti sam morala cesto na vc, stim da me je znalo boliti i za prve 2 okudne menst i. Onu u 12mj.
A cim sam sesmirila simptomi su prestali i nista me bolilo nije... No mene opet uhvati panika i samo tad me zaboli ili stomak ili grudi.. Recite mi kolikoe su sanse za trudnocu ili pocinjem umisljati simptome trudnoce od stresa, inace aam i studentica, koja se bas puno stresira i oko faksa i oko ovoga sad trenutno,
Unaprijed hvala

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, bez pregleda se ne može reći o čemu se radi. Oskudna i neredovita krvarenja se mogu javljati u ranoj trudnoći, a moguća su i zbog hormonskog disbalansa. Savjetujem pregled.