Da li je moguce da sam trudna?

Ana

Da li je moguce da sam trudan iako sam imala sasvim normalnu menstruaciju?

Bolje da podjem od pocetka:

Dobila sam menstruaciju 12-tog Septembra, onda sam ovulirala oko 25-26-tog Sep. (znam jer me je bolio jajnik) i imala sam nezasticen odnos oko 3-4-tog Sept. i poslije toga jedno 2-3 dana mi se pocelo stalno nesvjestiti kad okrenem glavu naglo ili kad legnem, sva se soba okrece i osjecala sam uzasnu glad. Grudi me uopste ne bole.

Onda dobijem sljedecu menstruaciju 8-og Oktobra, sasvim normalnu, nije uopste bila oskudna i trajala je uobicajeno 5 dana. I evo od prije 2-3 dana me ne hvata vise nesvjestica, ali mene stalno gricka neka sumnja a ne smijem se ususditi da radim test.

Sta mislite, da li je moguce da sam trudna?

P.S.
Kad sam prvi put ostala trudna, imala sam sve simptome kao u prvom pasosu, ali su me cak i grudi jako bolile i nisam dobila drugu menstruaciju.

Hvala vam puno...

Prof. dr. Josip Djelmiš

Poštovana Ana,
prema opisu trudnoća nije vjerojatna, ali zašto ne provjerite i učinite test na trudnoću.