Stediril

Ozren

Zanima me koliko su kontracepcijske tablete "Stediril" sigurne, tj. kolike su šanse za začeće pri ejakulaciji u vaginu za vrijeme spolnog odnosa. Ako se pilule piju redovito, postoji li šansa za začeće ako spolni odnos nastupi na primjer sredinom ciklusa (12. - 14. dan)? Unaprijed hvala.

Prof. dr. Josip Djelmiš

Hormonska kontracepcija je sigurna ukoliko se redovito uzima.