Da li je trudnoća moguća?

anonymous123

Poštovani,
poslednju menstruaciju imala sam od 12.08. do 17.08. Posle menstruacije imala sam polne odnose bez ejakulacije i pri nekoliko odnosa u toku dana je obavljano tuširanje i čišćenje genitalnih delova tela. Nakon toga sam dobila urinarnu infekciju sa krvarenjem tokom mokrenja koja je lečena jakim antibioticima. Posle infekcije se javilo i periovulaciono krvarenje braonkaste boje i na ultrazvuku mi je ustanovljen sindrom policističih jajnika (03.09.). Nakon toga od 07.09. do 14.09. sam imala polne odnose takođe bez ejakulacije. U odnosima u kojima je došlo do ejakulacije nošen je prezervativ i sve je bilo uredno. Svi odnosi su bili tokom neplodnih dana. Međutim sada je već 21.09. i menstruacije još uvek nema, a imam simptome pms-a. Da li je trudnoća moguća?

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema onome što ste naveli ne postoji mogućnost trudnoće.