Da li sam trudnaaa

Minamina1234

Postovanje doktore. Da li mi mozete objasniti ovaj nalaz jer moj ginekolog bas nije "imao vremena" da mi sve pojasni. Radila sam 2 testa za trudnocu koja su u roku 20 sekundi pokazali pozitivno i isla sam juce na pregled. Uterus u AVF dim. 3,99×4,99 cm uredne eho strukture. Ednometrij zadebljan dim. 1,70 cm sa malom susp gest vrecicom
Dijagnoza/ Grav m.I.I/II.

Ivo Balenović, dr. med.

Poštovana, prema nalazu to je sami početak trudnoće. Potrebno je napraviti kontrolni uzv pregled (za desetak dana). Tada bi se trebao vidjeti plod i uočiti srčani otkucaji.